TECHNIKA SCENICZNA

Posiadamy także własną scenę, systemy nagłaśniające i oświetleniowe do zastosowań eventowych oraz plenerowych. Dzięki możliwościom cyfrowym, możemy zapisać wszystkie ustawienia podczas próby , przenieść je bezpośrednio na „wykon” podczas występu LIVE i wprowadzić konieczne poprawki w danej przestrzeni akustycznej.

Posiadamy wykwalifikowanych techników, realizatorów dźwięku oraz światła. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie w środowisku studyjnym oraz estradowym, jesteśmy muzykami i przede wszystkim profesjonalistami, dlatego doskonale wiemy jak sprostać wymaganiom najbardziej wymagających.

Jako grupa ludzi, którzy nieustannie się rozwijają stale inwestujemy w nowoczesne rozwiązania topowych marek z całego świata. Naszym flagowym produktem jest najnowsze dziecko od firmy Roland, cyfrowa konsola Roland M5000, która została uznana przez wielu światowych realizatorów dźwięku za najlepiej brzmiącą konsole cyfrową.

Idąc z duchem czasu, nie zapominamy o bezkompromisowej jakości platform analogowych, dlatego w naszej ofercie i naszym wyposażeniu mamy również 48-o kanałową konsole analogową, lampowe preampy czy vintage’owe mikrofony i peryferia.